В Івано-Франківській області школи переходять на канікули: що відомо

Очне навчання призупинено щонайменше до 23 січня

275563243 5475725005771124 2806695919691822825 n scaled

Усі заклади загальної середньої освіти Івано-Франківської області тимчасово припиняють очне навчання. Школярі підуть на зимові канікули щонайменше до 23 січня включно.

Таке рішення ухвалили з огляду на безпекову ситуацію та наслідки надзвичайної ситуації в енергетичній сфері. Відповідне доручення Івано-Франківська обласна військова адміністрація ухвалила 16 січня.

Згідно з рішенням, міські, селищні та сільські голови спільно з керівниками шкіл і закладів позашкільної освіти всіх форм власності мають продовжити або запровадити зимові канікули до 23 січня.

Також визначено формат роботи інших закладів освіти. Зокрема, з 19 січня очне навчання призупиняють заклади професійної (професійно-технічної) освіти.

Вищі та фахові передвищі заклади освіти самостійно організовуватимуть освітній процес — відповідно до рішень своїх вчених рад.

Дошкільні заклади освіти працюватимуть за окремими рішеннями місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). У разі, якщо дитячі садки продовжать роботу, вони мають забезпечити дотримання санітарних вимог та безпечний температурний режим у приміщеннях.

Про подальші зміни в організації освітнього процесу в області повідомлятимуть додатково.

Нагадаємо, Уряд доручив регіонам за добу скоротити споживання електроенергії.

Читайте також: 

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено