
Міністр оборони Михайло Федоров зазначив, що в Україні змінюють підхід до захисту неба. За його словами, планують побудувати антидроновий купол, який знищуватиме ворожі цілі ще на підльоті.
“Наше завдання — побудувати антидроновий купол над Україною. Систему, яка не реагує постфактум, а знищує загрозу ще на підльоті”, – написав Федоров на фейсбук-сторінці.
За його словами, трансформація такої системи не відбувається за кілька днів, але потрібно почати вже сьогодні, щоб врешті-решт закрити це питання.
Федоров додав, що сьогодні жодна країна у світі не має такого досвіду протидії повітряним атакам, як Україна. У 2025 році росія запустила по Україні до 100 тисяч шахедів та інших типів БпЛА — пошкоджені десятки обʼєктів критичної інфраструктури, сотні влучань у житлові будинки та жертви.
Читайте також:
- Росіяни обстріляли Дніпро, Запоріжжя та Полтавщину (ФОТО)
- Росіяни атакували Лівий берег Києва (ФОТО)
- Основний напрямок – Київщина: деталі нічної атаки 20 січня