
На Черкащині сталася трагічна подія. Під час затримання чоловіка, якого розшукували за вбивство, зловмисник відкрив прицільний вогонь по правоохоронцях.
У ході спецоперації спецпризначенці Національної поліції ліквідували нападника, однак загинули четверо поліцейських. Про це пише ПІК з посиланням на Нацполіцію.
Загинули: командир взводу швидкого реагування роти поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області майор поліції Сергій Сафронов, заступник командира цієї ж роти майор поліції Олександр Флорінський, інспектор взводу швидкого реагування старший лейтенант поліції Денис Половинка та поліцейський офіцер громади Черкаського районного управління поліції майор поліції Володимир Бойко.
“Усі вони були учасниками бойових дій. Під час операції також поранили поліцейського офіцера громади старшого лейтенанта поліції Олександра Шпака”, – йдеться у повідомленні.
У Національній поліції зазначають: ця трагедія ще раз показує, що служба поліцейського залишається небезпечною не лише на фронті, а й у тилу. Правоохоронці щодня виходять на службу, усвідомлюючи ризик, і часто ціною власного життя зупиняють тих, хто несе загрозу мирним людям.
Читайте також у ПІК:
- На Хмельниччині чоловік викинув собаку з 7 поверху: вона загинула
- Кримінальні справи, які сколихнули Україну в 2025 році (ВІДЕО)
- Стрілянина у США: біля Білого дому вбили двох нацгвардійців (ФОТО)