
Кількість загиблих внаслідок російського удару по Харкову зросла до 10 людей. Про це повідомили в ДСНС, пише ПІК. Серед загиблих двоє дітей – 13-річна дівчинка та 9-річний хлопчик. Ще 16 людей поранені.
На місці події працюють підрозділи ДСНС, зокрема сапери, кінологи та психологи, які надають допомогу постраждалим і родичам загиблих.
Нагадаємо, у ніч на сьоме березня росіяни атакували Харків. Зокрема, вдарили балістичною ракетою по житловій багатоповерхівці. Зруйнований під’їзд, пошкоджено верхні поверхи сусіднього будинку.
Як повідомив мер міста Ігор Терехов, під час нічної атаки у своєму будинку загинула вчителька початкових класів та її син, учень другого класу. Також разом зі своєю мамою загинула восьмикласниця.
Читайте також:
- Росіяни скинули 500-кілограмову авіабомбу на Краматорськ: серед поранених троє дітей
- Нічна атака РФ: сили ППО знищили 472 повітряні цілі
- Удар по Новодністровську: росія атакувала одну з ключових електростанцій України
- Росіяни вдарили балістикою у багатоповерхівку: є загиблі та поранені (ФОТО, ВІДЕО)

