
У Львові на вулиці Володимира Великого стався конфлікт за участю працівників територіального центру комплектування, жінок та правоохоронців.
Інцидент активно обговорюють у соцмережах після появи відео з місця події, пише ПІК.
У Львівському обласному ТЦК та СП прокоментували ситуацію та зазначили, що конфлікт виник під час проведення заходів з перевірки військово-облікових документів.
За даними установи, під час спілкування з чоловіком, який перебував у розшуку як порушник правил військового обліку, до ситуації втрутилися сторонні особи — група жінок.
У ТЦК стверджують, що саме вони нібито вдалися до агресивних дій щодо військовослужбовців, що призвело до штовханини та загострення конфлікту.
«Під час виконання службових обов’язків групою оповіщення до нас підійшли громадянки, які почали перешкоджати законним діям військових», — зазначили у відомстві.
На місце події були викликані правоохоронці, які, зазвичай, супроводжують такі заходи та повинні забезпечувати громадський порядок.
Саме їхня присутність, як зазначають очевидці, не зупинила розвиток конфлікту, що викликало додаткові запитання у суспільстві щодо організації таких заходів.

Попри інцидент, чоловіка, щодо якого проводили перевірку, було доставлено до територіального центру комплектування.
Там він має пройти військово-лікарську комісію, після чого буде ухвалене рішення щодо його подальшого статусу.
Читайте в ПІК:
- “Вийшов із дому — повернувся в труні”: загадкова смерть мобілізованого баптиста (ФОТО)
- На Прикарпатті суд обмежив водія у праві керування авто через неявку до ТЦК