
Міський голова Івано-Франківськ Руслан Марцінків заявив про ймовірну інформаційну кампанію, спрямовану проти нього та його команди.
Про це він розповів у своєму відеозверненні, коментуючи появу критичних матеріалів у мережі, пише ПІК.
За словами Марцінківа, ще кілька тижнів тому до нього нібито зверталися люди, які попереджали про підготовку інформаційних атак.
«Буквально півтора місяця тому до мене певні люди підходили і казали, що буде велика інформаційна кампанія проти нас, будуть задіяні кошти», — заявив він.
Мер стверджує, що вже зараз бачить прояви такої активності в інтернеті.
«Якщо ви помітите, сьогодні на багатьох YouTube і інших платформах ви побачите рекламні пости проти мене особисто і команди», — сказав Марцінків.
Він також повідомив, що, за його словами, невідомі пропонували “вирішення питання” в обмін на певні політичні рішення або лобіювання інтересів.
«Ці люди прийшли і кажуть: ми можемо це вирішити, але ви повинні відповідно пролобіювати нам ті чи інші інтереси», — переказав він зміст розмови.
Міський голова наголосив, що подібні ситуації для нього не нові та не впливають на його роботу.
«Я вже не один раз через таке проходив. Хочу, щоб ми відділяли зерно від полови — сьогодні інформаційне кілерство надзвичайно розвинуте в нашій державі», — зазначив він.
Водночас Марцінків додав, що критика може бути корисною, якщо вона конструктивна.
«Ніякі речі такого характеру не впливають на мене. Якщо є інформаційні вкиди — це означає, що команда працює, бо критикують тільки того, хто нічого не робить», — сказав він.
Також міський голова подякував критикам, які, за його словами, стимулюють до роботи.
«Я дякую всім, хто критикує, тому що це закликає до кращої праці. Здорову критику я завжди сприймаю», — підсумував Марцінків.
Нагадаємо, Депутати розглянули петицію про дострокове припинення повноваження мера Івано-Франківська.
«Хочемо навести порядок»: Марцінків прокоментував майбутнє території біля ринку у Франківську
Читайте в ПІК:
- Що буде з територією біля центрального ринку у Франківську (ВІДЕО)
- Позачергова сесія у Франківську: звернення, ветеранські програми та індустріальний парк (ФОТОРЕПОРТАЖ)
- «Бетонні джунглі» та сміття в подарунок: у Франківську активісти влаштували перформанс на сесії (ФОТО)