До програми «Доступні ліки» додадуть ще 51 препарат

Уряд розширює програму «Доступні ліки».
630 360 1513089939 4809
Фото ілюстративне

З липня 2026 року до оновленого переліку “Доступних ліків” увійде ще 51 міжнародна непатентована назва лікарських засобів.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, пише ПІК.

Уряд розширює програму «Доступні ліки». З липня 2026 року до оновленого переліку увійде ще 51 міжнародна непатентована назва лікарських засобів.

Нові препарати призначені для контролю артеріального тиску, лікування серцевої недостатності та порушень серцевого ритму, профілактики тромбоутворення, зниження рівня холестерину, а також для пацієнтів після інфаркту міокарда або з підвищеним ризиком інсульту.

Програма дозволяє отримувати ліки безоплатно або з частковою доплатою за електронним рецептом.

У 2026 році фінансування програми збільшили до 8,7 млрд грн. Від початку її дії «Доступними ліками» скористалися понад 6 млн українців, а з початку цього року — майже 2 млн пацієнтів.

Щоб отримати препарати за програмою, необхідно звернутися до лікаря, отримати електронний рецепт та звернутися до аптеки з позначкою «Тут є Доступні ліки».

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено