
На Львівщині суд відправив під варту без права внесення застави водія, який здійснив смертельну ДТП у Бродах.
Про це повідомили в поліції Львівщини, пише ПІК.
Нагадаємо, вночі, 20 липня, у місті Броди. За попередньою інформацією, 24-річний водій автомобіля Mercedes не впорався з керуванням, з’їхав з проїзної частини та в’їхав у дерево, а потім у бетонну електроопору. Після зіткнення транспортний засіб перекинувся.
Від отриманих трамв на місці події загинули троє пасажирів: 15-річна та дві 16-річні дівчини. Ще двоє пасажирів – 16-річна дівчина та 17-річний хлопець – отримали тілесні ушкодження, їх госпіталізували.
Водій автомобіля після ДТП залишив місце події, його розшукали правоохоронці. Як зазначили у поліції, встановлено, що водій керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Читайте в ПІК:
- Прикарпатець намагався ввезти з Польщі незадекларовані ліки на 2 мільйони гривень (ФОТО)
- У Львові в покинутому лімузині виявили тіло чоловіка (ФОТО)
- На Львівщині п’яний водій скоїв ДТП: загинули троє підлітків, є постраждалі (ФОТО)
- У Львові чоловік викинув з вікна квартири собаку породи малінуа: поліція розпочала перевірку