Безконтактні термометри, настінні дозатори, антисептичні засоби з’являться у кожному навчальному закладі та трудовому колективі Рогатинського району, інформує ПІК.
Розподіл засобів для дезінфекції здійснює Рогатинська центральна районна лікарня. Районна рада та районна державна адміністрація спільно контролюють процес їх надходження до місць призначення.
Тож тепер кожен колектив, школа чи садочок будуть забезпечені засобами дезінфекції.
Такі заходи здійснюють задля профілактики вірусних та інфекційних захворювань.
- В Івано-Франківській області менше виловлюють риби, а ціни зростають
- Озеряни та Слобода: як живе старостинський округ Бурштинської громади (ФОТО)
- У Снятині відзначили випускників, які склали НМТ на 200 балів (ФОТО)
- Обмін полоненими, пожежа у Франківську, обстріли рф, пекельна спека: коротко новини за 26 червня (ВІДЕО)
- У Коломиї назвали туристичні об’єкти, які повністю доступні для людей з інвалідністю (ФОТО)
Читайте також
Коментарі
0
Коментарів ще немає
