За результатами попереднього етапу змагань з настільного тенісу, які відбувалися у Львові, призові місця здобули Коваль Вікторія та Пукало Тетяна. Тепер вони візьмуть участь у фінальній частині Чемпіонату України серед тридцяти двох найкращих майстрів малої ракетки України, який відбудеться на початку квітня в місті Запоріжжі.
Оперативні новини у TELEGRAM- В Україні впроваджують нову професію для підтримки ветеранів і їхніх родин (ФОТО)
- У Снятинській громаді горіли склади на території фермерського господарства
- Поляки самі збирають гроші на автобуси для Вінниці після скандалу
- Лікарня на Харківщині отримала нову сонячну електростанцію: її оглянув міністр енергетики (ФОТО)
- В Україні – загальнонаціональна хвилина мовчання!
Читайте також
Коментарі
0
Коментарів ще немає
