Івано-Франківськ

Понад 700 поліціянтів та нацгвардійців патрулюють біля храмів Івано-Франківщини

Прикарпатські поліціянти посилено патрулюватимуть біля церков під час Великодніх свят.

У вихідні дні, 11 та 12 квітня, правоохоронці посилюють патрулювання поблизу храмів. Для забезпечення  порядку залучили близько 600 працівників поліції, 134 військовослужбовців Національної гвардії та 12 військовослужбовців.

Керівництво поліції Прикарпаття зустрічалося з представниками різних релігійних конфесій для пошуку оптимального підходу до Великодня. Тому досягли домовленості: церкви працюють, Богослужіння проводять, кількість присутніх не може бути понад 10 людей, а саме: священник, прислужник, дяк і особи, які технічно обслуговують Богослужіння та забезпечують онлайн-трансляцію.

Обов’язкова умова – всі мають бути в засобах індивідуального захисту. Для парафіян трансляція відбуватиметься у режимі онлайн.

Правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок біля храмів, а самі священники контролюватимуть кількість парафіянин всередині.

Поліціянти розраховують на свідомість громадян та сподіваються, що святкування Великодня в умовах карантину відбудеться у взаєморозумінні та повазі один до одного.

Читайте також:

В Івано-Франківську СБУ викрили підпільне виробництво антисептиків (Відео)

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено