Івано-Франківськ

Володимир Зеленський призначив голову Івано-Франківської ОДА

Указ про призначення Віталія Федоріва очільником Івано-Франківської ОДА Глава держави підписав сьогодні, 24 квітня

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з новопризначеним головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим, пише ПІК.

Глава держави привітав його з призначенням та побажав успіхів у роботі на цій посаді. Володимир Зеленський наголосив на важливості розв’язання актуальних проблем області. Зокрема, йшлося про економічний розвиток регіону.

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації подякував Президенту за довіру.

Довідка. Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства», (інженер-економіст), у 2004 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу за спеціальністю «Державна служба» (магістр державної служби). З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області. З листопада 2018 року був заступником голови, а з лютого 2020-го – тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Читайте також:

Чергову сесію Рогатинської РДА провели на свіжому повітрі

Городенківщину інспектував заступник голови Івано-Франківської ОДА

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено