Івано-Франківськ
28.95
USD: 27.45
EUR: 32.2

Українка вбила свого роботодавця в Італії (ФОТО)

Українка вбила свого роботодавця в Італії та залишила тіло на балконі.

Мешканка Черкас, українка Олена Лері вбила свого роботодавця Ліберо Фоті під час заробітків у Італії. Про пише Українська газета.ІТ, пише ПІК.

українка вбила свого роботодавця в італії

Днями у італійських ЗМІ з’явилася про смерть українки, яка зізналася у вбивстві італійця.

Що ж призвело до такої трагедії?

Олена почала працювати у домі Фоті 10 років тому. З часом їх стосунки стали близькими. Після того як в Олени виявили смертельну хворобу, вона хотіла повернутися додому, щоб провести останні місяці життя разом із своєю дочкою. Ліберо Фоті відмовляв її від поїздки, проте Олена зібрала валізу.

У трагічну ніч 12 жовтня 2019 року, приблизно 5 годині ранку, сварка зав’язалася знову. Італієць забороняв доглядальниці залишати його, погрожуючи ножем. У сутичці, жінка вдарила його по голові пляшкою і задушила капроновими колготками. Намагаючись сховати тіло, вона загорнувши його у целофанові пакети для сміття і ковдру, та перетягнула на балкон.

Того ж дня жінка поїхала на Україну.

Ця справа стала відома на усю Італію завдяки програмі “Pomeriggio Cinque” на 5 Каналі італійського телебачення.
Ведуча Барбара Урсо запрошувала в студію свідків, особисто знайомих із парою, які оприлюднили моторошні деталі стосунків між Ліберо та Оленою.

Один із них розповідав: “Фоті був дуже поганою людиною. Олена була його жертвою Він бив свою партнерку і примушував до статевих стосунків утрьох. Він був розбещеним”.

Сама жінка померла в травні цього року.

До слова, про насилля над доглядальницями-іноземками в Італії говорять не часто, зазвичай пошепки, особливо коли воно має сексуальний характер. Відсутність власного дому, захисту родичів, знання мови, а часто і дозволу на проживання, робить доглядальниць легкими жертвами.

Якщо вас піддають насиллю, потрібно шукати допомоги, зателефонувавши на 1522. Це безкоштовний номер Департаменту рівних можливостей, що працює 24 години на добу, для допомоги та підтримки жертв насильства.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

 

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено