Івано-Франківськ

На роботу до Польщі повертаються все більше українців

Та з деяких причин українці все частіше будуть вибирати для роботи не Польщу, а Чехію та Німеччину.

53816973 303Zarobtchany Polsha

На роботу до Польщі їде все більше трудових мігрантів з України, констатує Аналітичний департамент агентства з працевлаштування Gremi Personal (Польща), пише ПІК.

“Все більше українців повертається до Польщі для роботи. За даними Фонду соціального забезпечення Польщі, тільки в липні зареєстровано на 22 тис. іноземних трудових мігрантів більше”, — констатує департамент.

Зазначається, що всього в реєстрі з працевлаштування перебуває 628 тис. іноземців — платників ZUS (страхових внесків), більшість яких — українці.

Власник Gremi Personal Євген Кириченко вважає, що, якщо на державному рівні в Польщі не буде діяти більш лояльна візова програма, а також не здійснюватиметься сприяння асиміляції українців, після локдауну вони все частіше будуть вибирати не Польщу, а, наприклад, Чехію та Німеччину.

На роботу до Польщі потік українців зростає тому, на думку Кириченка, що існує найбільш зручна логістика і відносно стійка економічна ситуацію в Польщі.

За даними агентства, зростає пропозиція роботи з боку польських роботодавців у логістиці, харчовому виробництві, меблевої галузі, виробництві побутової техніки та будівництві.

“Ми також констатуємо, що в цьому році в серпні значно менше українців, які працюють в Польщі, стали тимчасово виїжджати в Україну, щоб підготувати дітей до нового навчального року”, — каже Кириченко.

Читайте також:

Івано-Франківськ посів перше місце у рейтингу найкращих міст України для бізнесу

В ДТП у Коломиї загинули 4 людини

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено