Івано-Франківськ
22.89
USD: 27.93
EUR: 32.85

Стало відомо, які садочки та школи поступово відкриватимуть у Франківську (СПИСОК)

На сесії Івано-Франківської міської ради від 15 вересня депутати вирішили поступово відкривати навчальні заклади міста.

Про це йдеться на офіційній сторінці Івано-Франківської міської ради, пише ПІК.

На сесії депутати прийняли рішення продовжити поетапне відкриття та забезпечити роботу закладів дошкільної освіти:

  • Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 “Калинонька” (Голей Т. Б.);
  •  Дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 2 “Малятко” (Мушак І. В.);
  •  Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 “Бджілка” (Палій Р. Я.);
  • Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 “Калинова сопілка” (Сливоцька Т. І.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 “Теремок” (Петрик К.І.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 6 “Колобок” (Койдик О. В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 “Золотий ключик” Домбровська М. В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 “Дзвіночок” (Григорів Н.І.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 10 “Катруся” (Завойська Н.З.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 11 “Пізнайко” (Стасюк І.Д.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 “Струмочок” (Глиджук В.В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 “Кристалик” (Слезко Н. О.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 15 “Гуцулочка” (Головенко С.І.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 “Сонечко” (Звончук О.М.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 “Ромашка” (Стрипа І.Б.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 18 “Зернятко” (Кузьменко Т.В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 19 “Троянда” (Вірстюк Н.В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 20 “Росинка” (Вишневська Г.І.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 22 “Світанок” (Возна Р.З.);
  •  Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 23 “Дударик” (Марковська Н.І.);
  •  Комунального дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 24 ( «Котигорошко» (Доцяк О.П.);
  •  Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 25 «Янголятко» (Сич Г.В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 27 «Карпатська казка» (Кепещук О.М.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 28 «Квітка Карпат» (Василишин А.В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 29 «Кобзарик» (Дорожівська І.В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 30 «Ластівка» (Голуб’як Г.В.);
  •  Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 31 «Мрія» (Кібірєв В.В.);
  •  Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 32 «Солов’ятко» (Атаманчук М.В.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 33 «Кристалик» (Шевчук Г.С.);
  • Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 34 «Незабудка» (Базавляк У.М.);
  •  Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 35 «Вишиванка» (Кучеренко Н.Б.);
  •  Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 36 «Віночок» Зелінська О.О.);
  •  Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Ластів’ятко» (Назар У.Б.);
  •  Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 26 «Барвінок» (Гребенюк С.М.);
  •  Державна установа «Дошкільний навчальний заклад «Веселка» (м.Івано-Франківськ) Національної поліції України» (Мушинська Т. М.);
  • Черніївського комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Мрія» (Чут З. Б.);
  •  Підпечерівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» (Клейнота Г.Б.).

 З 21 вересня 2020 року забезпечити роботу початкових шкіл, в тому числі структурних підрозділів “Початкова школа” гімназій та ліцеїв (учні 1-4 класів):

  •  Початкової школи № 8 Івано-Франківської міської ради (Чміль І.Г.);
  •  Початкової школи № 9 Івано-Франківської міської ради (Дорошенко О.С.);
  •  Початкової школи «Пасічнянська» Івано-Франківської міської ради (Борисевич Т.В.);
  • Початкової школи ім. Софії Русової Івано-Франківської міської ради (Хрептик Т.П.);
  •  Початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради (Ільчишин Н.Є.);
  •  Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (Підручний В.С.) ;
  •  Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (Мурга Л.І.);
  •  Ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради (Долгова С.В. ) ;
  •  Ліцею № 4 Івано-Франківської міської ради (Гаврилюк І.Р. ) ;
  •  Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (Олексин Я.В. );
  •  Ліцею № 6 ім. І.Ревчука Івано-Франківської міської ради (Гринів Л.І. ) ;
  •  Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (Попович М.В. );
  •  Ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради (Куриндаш Р.Ю. );
  •  Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (Романишин Н.Й. );
  •  Ліцею № 12 ім. І.Франка Івано-Франківської міської ради (Череп А.Д. ) ;
  •  Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради (Стефанишина Н.Ю. ) ;
  •  Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (Бойчук В.Є. ) ;
  •  Ліцею № 16 Івано-Франківської міської ради (Івануляк М.М. );
  •  Ліцею № 17 Івано-Франківської міської ради (Новікова Д.П. ) ;
  •  Ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради (Чміль Д.К. );
  •  Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради (Білоокий М.М. ) ;
  •  Ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради (Скиданчук Д.М. ) ;
  •  Ліцею № 21 Івано-Франківської міської ради (Лесюк О.С. ) ;
  •  Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (Калинюк М.В. );
  •  Ліцею № 23 ім. Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (Василик М.В. ) ;
  •  Ліцею № 24 Івано-Франківської міської ради (Мельничук І.Є. ) ;
  •  Ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради (Якимів С.М. );
  •  Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (Вара О.Б. );
  •  Вовчинецької ЗШ Івано-Франківської міської ради (Павлюк П.В. ) ;
  •  Колодіївської гімназії Івано-Франківської міської ради (Семенюк О.М.);
  •  Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Каспрук С.І. );
  •  Микитинецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Хромей Р.М. );
  •  Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (Кіяшко Л.Я. );
  •  Підпечерівського ліцею Івано-Франківської міської ради (Белей О.Є. ) ;
  •  Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (Петрунів М.В. );
  •  Хриплинської  гімназії Івано-Франківської міської ради (Куницька Г.В.);
  •  Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (Лещишин В.Г. ) ;
  •  Навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради (Демків В.В. ).

 З 28 вересня 2020 року забезпечити роботу закладів загальної середньої освіти (гімназії та ліцеї (учні 5-9 та 10-12 класів) та позашкільної освіти:

  •  Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради (І.І. Дейчаківський);
  • Ліцею ім. Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (Г.С. Косар);
  • Ліцею ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради (Підручний В.С.) ;
  •  Природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради (Бідичак М.Р.) ;
  • Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (Мурга Л.І.);
  •  Ліцею № 2 Івано-Франківської міської ради (Засідко В.В.) ;
  •  Ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради (Долгова С.В. ) ;
  •  Ліцею № 4 Івано-Франківської міської ради (Гаврилюк І.Р. ) ;
  •  Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (Олексин Я.В. );
  •  Ліцею № 6 ім. І.Ревчука Івано-Франківської міської ради (Гринів Л.І. ) ;
  •  Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (Попович М.В. );
  •  Ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради (Куриндаш Р.Ю. );
  •  Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (Романишин Н.Й. );
  •  Ліцею № 12 ім. І.Франка Івано-Франківської міської ради (Череп А.Д. ) ;
  •  Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради (Стефанишина Н.Ю. ) ;
  •  Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (Бойчук В.Є. ) ;
  •  Ліцею № 16 Івано-Франківської міської ради (Івануляк М.М. );
  •  Ліцею № 17 Івано-Франківської міської ради (Новікова Д.П. ) ;
  •  Ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради (Чміль Д.К. );
  •  Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради (Білоокий М.М. ) ;
  •  Ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради (Скиданчук Д.М. ) ;
  •  Ліцею № 21 Івано-Франківської міської ради (Лесюк О.С. ) ;
  •  Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (Калинюк М.В. );
  •  Ліцею № 23 ім. Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (Василик М.В. ) ;
  •  Ліцею № 24 Івано-Франківської міської ради (Мельничук І.Є. ) ;
  •  Ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради (Якимів С.М. );
  •  Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (Вара О.Б. );
  •  Вовчинецької ЗШ Івано-Франківської міської ради (Павлюк П.В. ) ;
  •  Колодіївської гімназії Івано-Франківської міської ради (Семенюк О.М.);
  •  Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Каспрук С.І. );
  •  Микитинецького ліцею Івано-Франківської міської ради (Хромей Р.М. );
  • Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (Кіяшко Л.Я. );
  •  Підпечерівського ліцею Івано-Франківської міської ради (Белей О.Є. ) ;
  •  Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (Петрунів М.В. );
  •  Хриплинської  гімназії Івано-Франківської міської ради (Куницька Г.В.);
  •  Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (Лещишин В.Г. ) ;
  • Навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради (Демків В.В. ).
  •  Івано-Франківського міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Мних І. М.);
  •  Івано-Франківського міського Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Волинська І. В.);
  •  Міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Левицька Г. В.);
  •  Івано-Франківського міського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Лесюк Р. Д.);
  •  Івано-Франківського міського Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери Івано-Франківської області міської ради Івано-Франківської (Савченко Г. Й.);
  •  Дитячо-юнацького Пластового Центру м. Івано-Франківська (Румак О. М.);
  •  Івано-Франківської малої академія наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Бойко І. Д.);
  •  Івано-Франкsвського міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Зваричук Л. І.);
  •  Комунального закладу позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Починок М. Д.);
  •  Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «ЛІМНИЦЯ» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Бандура С. П.);
  •  Комунального закладу «Івано-Франківська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Голіневич Л. О.);
  •  Комунального закладу «Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №2» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Гандера А. Я.);
  •  Комунального закладу «Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (Бойчук П. Я.).

Читайте також у ПІК:

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено