ФУТБОЛ. “Прикарпаття” зазнає розгромної поразки у Рівному (ВІДЕО)

У західноукраїнському дербі команд Рівного та Івано-Франківська сильнішими були господарі, які ще до перерви зуміли забити три "сухі" м'ячі.

Прикарпатці завершували гру вдесятьох, коли за дві жовті картки на 84-й хвилині Мелінишин залишив у меншості Команду рідного краю, пише ПІК.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга ПФЛ. 3-й тур.
«Верес» (Рівне) – «ПРИКАРПАТТЯ» (Івано-Франківськ) – 3:0
⚽️ Голи: Соломка (21), Пасіч (43), Дахновський (45).

Верес: Богдан Когут, Геннадій Пасіч, Роман Мірошник, Роман Гончаренко, Ігор Солдат, Сергій Петько, Валерій Кучеров, Віталій Тимофієнко, Юрій Соломка, Віталій Дахновський, Михайло Шестаков.

Прикарпаття: Іван Піцан, Роман Бочкур, Андрій Вацеба, Ростислав Волошинович, Роман Кузьмин, Сергій Мелінишин, Іван Сондей, Роман Барчук, Орест Януш, Василь Цюцюра, Юрій Шпирка.

Два стартові матчі чемпіонату підопічні Руслана Мостового розпочали з двох виїзних поразок із загальним рахунком 1-7.

Вже цієї суботи, 26-го вересня, “Прикарпаття” проведе п’ятий поспіль гостьовий поєдинок проти житомирського “Полісся”.