Івано-Франківськ

Які райони Прикарпаття найбільше запаслися газом на зиму

Дві тисячі власників домогосподарств на Прикарпатті взяли участь в акції "Твоя енергонезалежність" від ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут".

Споживачі придбали на опалювальний сезон 2020-2021 років блакитного палива в обсязі більше 6, 776 млн куб.м. на суму 32,544 млн грн. Про це повідомляє ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”, пише ПІК.

Зокрема, участь в акції взяли мешканці таких населених пунктів області:

Городенківське відд. Городенк. діл-ця 51
Городенківське відд. Тлумацька діл-ця 63
Долинське відд. Богородчанська діл-ця 98
Долинське відд. Долинська діл-ця 89
Долинське відд. Рожнятівська діл-ця 55
Івано-Франківське відд. Ів.-Фр. діл-ця 762
Калуське відд. Галицька діл-ця 44
Калуське відд. Калуська діл-ця 123
Калуське відд. Рогатинська діл-ця 29
Надвірнянське відд. Коломийська діл-ця 195
Надвірнянське відд. Надвірнянська діл-ця 170
Снятинське відд. Косівська діл-ця 67
Снятинське відд. Снятинська діл-ця 124

Тисменицьке відділення – 85.

Прикарпатці запаслися газом на суму 32 мільйонів гривень

За умовами акції використати створений запас газу необхідно з 1 жовтня нинішнього року до 31 березня наступного. Якщо жителі області не встигнуть спожити увесь зимовий резерв, “Івано-Франківськгаз Збут” поверне залишок коштів або зарахує його для майбутніх платежів. Допоки прикарпатці використовуватимуть акційний газ, вони оплачуватимуть лише один рахунок – за доставку блакитного палива.

Акція “Твоя енергонезалежність” тривала з 15 серпня до 30 вересня. З 15 по 31 серпня  більше семисот споживачів придбали 3,858 млн куб.м. блакитного палива на суму 17,449 млн грн по ціні 4,49 грн за кубометр. З 1 по 15 вересня більше дев’ятисот сімей зарезервували понад 2 млн куб. м газу за ціною 4,99 грн загальною вартістю понад 10,1 млн грн. Під час третього етапу акції «Твоя енергонезалежність» ще півтисячі власників домоволодінь придбали понад 1 млн кубометрів газу за ціною 5.49 грн на загальну суму в 5,527 млн грн. Варто зазначити, що чимало абонентів докуповували акційний газ в різні періоди дії акції.

“Якщо акційний газ був придбаний по різній ціні, то порядок його споживання відповідатиме порядку замовлення й оплати. Слідкувати за використанням свого «газового запасу» мешканці області можуть онлайн в Особистому кабінеті, або ж в рахунку, який отримуватимуть щомісяця”,  – зазначив директор ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” Юрій Пилипів.

Найменший обсяг газу придбаний в рамках акції становив 20 куб.м. на суму 110 грн, а “рекорд” серед прикарпатців становить 13500 кубометрів. У той же час приблизно 35% абонентів взявши участь в акції резервували в середньому 1000-1500 кубометрів газу.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 31 березня 2021 року, учасники акції будуть отримувати газ на загальних умовах – за поточною ціною у період споживання. Якщо станом на 1 квітня 2021 р. абонемент не використає обсяг акційного газу, то відповідні кошти:

  • або зарахуються як передплата в рахунок майбутніх платежів
  • або за письмовою вимогою будуть повернуті

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено