Івано-Франківськ

Юна плавчиня з Калуша зайняла друге місце на чемпіонаті України: дистанція 400 метрів

Дівчина здобула "срібло" у віковій категорії 17 років і молодші.

1605775454 bd4a2f317c14260607e1

Юна плавчиня з Калуша  Яна Долаврук – 15-річна вихованка Калуської ДЮСШ “Сокіл” – успішно виступила на чемпіонаті України з плавання серед молоді, який проходив 13-15 листопада в Дніпрі, інформують “Вікна”, пише ПІК.

“Калушанка посіла почесне друге місце на дистанції 400 метрів комплексним плаванням і здобула “срібло” у віковій категорії 17 років і молодші”, – йдеться у повідомленні.

1605774431 f6b62eeb90581b55b273 1

Яна Долаврук займається плаванням з 2010 року. Зараз навчається у спортивному інтернаті у місті Бровари Київської області.

Нагадаємо, що за рейтингом на основі результатів чемпіонату України з плавання серед юніорів минулого року калуська школа плавання — на 12-му місці в Україні серед 62-х дитячо-юнацьких спортивних шкіл.