Івано-Франківськ
3.25
USD: 27.7
EUR: 33.25

В Україні вільні майже 12 тисяч ліжок, забезпечених киснем

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що наразі в українських лікарнях вільні 11 815 ліжок, забезпечених киснем.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що наразі в українських лікарнях вільні 11 815 ліжок, забезпечених киснем.

Про це повідомляє Українська правда, пише ПІК.

 “Суто по цифрах, на початок епідемії в квітні в країні було до 3,5 тисяч ліжок, забезпечених киснем, у серпні – 8 800, на вчора – 25 393 ліжка, забезпечені киснем. 11 815 вільних ліжок, забезпечених киснем, які готові до прийому хворих”.

“Ситуація відрізняється від регіону до регіону. Є регіони, в яких кількість вільних ліжок дуже велика – це, наприклад, Дніпропетровська область чи Херсонська область. А є регіони, де ситуація досить напружена – це місто Київ, Харківська область. Ми цю ситуацію виправляємо, в тому числі, за рахунок швидкого забезпечення киснем цих ліжок”.

Степанов зазначив, що інформацію про завантаженість ліжок МОЗ отримує безпосередньо від лікарень, які лікують хворих на COVID-19. Таких лікарень зараз більше 470.

Він також наголосив, що регіони самі визначають, скільки лікарняних ліжок їм потрібно забезпечити киснем і в який спосіб – централізоване постачання, кисневі балони або концентратори.

Нагадаємо, 20 листопада Степанов заявив, що при теперішньому співвідношенні хворих та шпиталізованих, повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих COVID на добу.

Приєднуйтесь до нас у  FacebookInstagramYoutube та Telegram

Читайте також:

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено