Івано-Франківськ

У Тернополі відкрили новий корпус для хворих на коронавірус (ФОТО)

В університетській лікарні міста відкрили новий корпус для "ковідних" хворих, який через ремонтні роботи був довго закритий.

У Тернополі приміщення нового корпусу повністю обладнане для допомоги хворим на Covid-19. Про це йдеться на сайті Тернопільської облдержадміністрації, пише ПІК.

У Тернополі приміщення нового корпусу повністю обладнане для допомоги хворим на Covid-19.

“Я дуже вдячний аграріям, які буквально після відкриття фонду для ремонту відділення, почали перераховувати кошти.  Спільними зусиллями ми змогли знайти 1 млн 980 тисяч та перерахувати на благодійний фонд лікарні. Ремонтні роботи успішно виконані й зараз відділення готове приймати пацієнтів, хворих на COVID-19”, – зазначив голова ОДА Володимир Труш.

Корпус розрахований виключно для пацієнтів з коронавірусом. У ньому розгорнуто 105 ліжок. Тут встановили усе необхідне медобладнання: рентген апарат, ЕКГ, УЗД, апарат для ендоскопії. 

У Тернополі приміщення нового корпусу повністю обладнане для допомоги хворим на Covid-19.

У медзакладі для “ковідних”хворих додатково перепрофілювали 4 відділення, а саме: ендокринології, пульмонології, гастроентерології та ревмокардіології.

До слова, що Тернопільщина вже отримала другий транш субвенції на підведення кисню. Це 23, 8 млн грн, які розподілили між лікарнями області.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено