“Золото” та “бронзу” здобули прикарпатські легкоатлети в юніорському чемпіонаті України

Це перші змагання сезону 2021-го року.

f2ea2b6bc7747b68 scaled

Одну золоту та три бронзові медалі вибороли прикарпатські спортсмени на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.

Про це Суспільному Карпати повідомив президент Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, пише ПІК.

3aced1353dba84e2 scaled

Чемпіонат відбувся 27-28 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету.

“Це перші змагання сезону 2021-го року. У нас є три бронзові нагороди за підсумками чемпіонату і одне золото”, – каже Віталій Матешко.

За його словами, легкоатлетка Тетяна Харащук, яка є кращою спортсменкою Прикарпаття згідно з рейтингом минулого року, здобула золоту медаль на дистанції 400 метрів з результатом 56,32 секунди. Вона тренується в Коломийській КДЮСШ.

Також прикарпатці здобули три бронзові нагороди. У перший день змагань Анастасія Копильців була третьою у штовханні ядра з результатом 12 м 26 см. Вона – вихованка СДЮШОР ФСТ “Україна”.

Також двоє атлетів з Івано-Франківщини здобули бронзу на дистанції 200 метрів. Тетяна Харащук продемонструвала особистий кращий час – 25,28 секунди. Також третю сходинку п’єдесталу посів Богдан Павлик, який тренується в ДЮСШ “Колос” ІФ з результатом 7,12 секунди.