«Прикарпаття» – «Агробізнес» контрольний матч зіграли у нічию

Для обох суперників ця гра стала першим зимовим спарингом.
143177287 3711447678949004 9086326646006682481 n

Сьогодні, 27 січня,на штучному полі “Хет-трик Арени” в Івано-Франківську, відбувся контрольний матч «Прикарпаття» – «Агробізнес»

Цюцюра (29), Хома (69) – Семенюк (61, 76-пенальті)

Про це повідомляє МФК Прикарпаття, пише ПІК.

“Для обох суперників ця гра стала першим зимовим спарингом. Двічі по ходу матчу попереду були івано-франківці після голів Цюцюри і Хоми. Однак лідери Першої ліги у другому таймі зуміли двічі зрівняти цифри на табло: дублем відзначився Семенюк, забивши з гри, а згодом і реалізувавши 11-метровий. У підсумку, бойова нічия – 2:2”, – йдеться у повідомленні.

agro sparing06 scaled

На 29-ї хвилині після флангової передачі з правого краю Василь Цюцюра відкрив рахунок точним ударом у дальній кут воріт – 1:0. У другому таймі “Агробізнес” забив у відповідь: на 61-й хвилині гості вдало запресингували опонентів на чужій половині, і ніхто із захисників не завадив Сергію Семенюку з близької відстані пробити повз Новака – 1:1.

agro sparing04 scaled

Нічийним рахунок протримався не довго – Воробчак пройшов по центру і знайшов класною передачею Андрія Хому, котрий викотився на побачення з голкіпером та майстерно його переграв – 2:1. На 76-й хвилині захисники “Прикарпаття” сфолили у власному штрафному майданчику, і той же Семенюк оформив дубль, чітко реалізувавши пенальті – 2:2.