БАСКЕТБОЛ. “Франківськ-ПНУ” сенсаційно перемагає “Київ-Баскет” (ВІДЕО)

У п’ятницю, 12 лютого, відбулися чергові матчі Жіночої баскетбольної Суперліги.

1 7 scaled

Зокрема, БК “Франківськ-ПНУ” на виїзді зустрічався з одним із лідерів першості – столичним “Київ-Баскетом”. Вже у першій 10-хвилинці підопічні Юрія Процюка довели, що готові не тільки дати бій досвідченому опоненту, а й перемоги – 30:13, пише ПІК.

Наступні два періоди на майданчику точилася цілком рівна боротьба, за незначної переваги киянок. Втім, скороти відставання в рахунку господарки так й не зуміли. У підсумку – сенсаційна перемога команди з Івано-Франківська з рахунком 81:74.

БАСКЕТБОЛ. Чемпіонат України. Суперліга (жінки). 11 тур.
БК “Київ-Баскет” – БК “Франківськ-ПНУ” – 74:81 (13:30, 23:14, 21:23. 17:14)
У “Франківська”: Рульова (34 очки + 11 підбирань), Космач (16 очок + 5 передач), Білоцерківська-к (12 очок + 9 передач + 5 підбирань), Самахвалова (12 очок + 5 підбирань), Завертайло (5 очок).

Додамо, що перша гра між командами, яка відбулася 11 лютого, завершилася перемогою команди з Києва – 83:73.