“Франківськ” виграв битву в “Динамо” за вихід до чвертьфіналу Кубка України (ФОТО)

Матч відповідь 1/8 Кубка України серед жінок між "Франківськом" та "Динамо" відбувся 7 лютого.

Титулована команда з Києва у першому матчі змогли переграти своїх візаві з Івано-Франківська – 84:70.

Матч-відповідь відбувся в обласному центрі, тож підопічним Юрія Процюка належало відіграти відставання в 14-очок та більше, пише ПІК.

147690350 3821979017825152 3023392402535438728 o scaled

Перша половина минула у рівній боротьбі, про що свідчить рахунок після двох чвертей – 39:40 на користь гостей. Втім, у другій половині кубкового поєдинку «франківчанки» здійснили неймовірний камбек.

146946502 3821979884491732 7649354145129728981 o scaled

Капітан Аріна Білоцерківська та форвард Ганна Рульова забивали з усіх позицій, відтак, «Франківськ» виграв третю 10-хвилинку з рахунком – 34:10. У фінальному відрізку гри господарки майданчику не тільки втримали потрібний відрив, а й збільшили його на 26 (!) очок.

У підсумку – 94:68, тож команда з Івано-Франківська долає столичне «Динамо» та потрапляє до чвертьфіналу Кубка України 2020-2021.