Коломиянка тріумфувала на Європейському Чемпіонаті з легкої атлетики (ФОТО)

Спортсменка тріумфувала на Європейському Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів.

44sport scaled

Студентка Прикарпатського університету Тетяна Харащук здобула золоту медаль на Європейському Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів (Balkan U20 indoor Championships 2021).

Змагання відбулися вчора, 13 лютого, в м.Софія (Болгарія), повідомляє ПІК із посиланням на пресслужбу ПНУ.

Студентка Прикарпатського університету показала найкращий результат (54,82 с) на дистанції на 400 метрів і посіла перше місце на п’єдесталі європейського чемпіонату.

22 scaled

Нагадаємо, що Тетяна Харащук нещодавно перемогла на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів. Спортсменка завоювала перше місце в бігу на 400 м та виборола право брати участь у Чемпіонаті Європи в Болгарії.