Івано-Франківськ
1.84
USD: 27.65
EUR: 33.45

Очільник Тернопільщини презентував у Верховній Раді проєкт облаштування інфекційної лікарні (ФОТО)

Вартість проєкту становить 70, 9 мільйонів гривень.

Очільник Тернопільщини Володимир Труш разом з представниками Тернопільщини презентував у Верховній Раді проєкт облаштування обласної інфекційної лікарні шляхом реконструкції диспансерно-поліклінічного відділення № 2 “Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр” та добудови там другого поверху. Про це йдеться на сайті Тернопільської облдержадміністрації, пише ПІК.

2 41

“Наша ідея полягає в тому, щоб розширити потужність цього закладу. Провести реконструкцію диспансерно-поліклінічного відділення № 2 “Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр” та добудувати там другий поверх. Там розгорнути десятки ліжок. Це дозволить нам надавати медичну допомогу по інфекційних хворобах на третинному рівні”, – зазначив Володимир Труш.

У відділенні передбачено одно- та двобоксовані палати,  вентиляційна система, підведення кисню до кожного ліжка, відповідне діагностичне і реанімаційне обладнання.

1 9

Також голова ОДА додав, що Тернопільщина – один із тих регіонів, який не має обласної інфекційної лікарні, яка б могла на себе взяти функції організаційно-методичного центру та з організацією якої була б створена єдина і чітка система інфекційної служби.

“Ви краще за інших знаєте, як Тернопільщина долала епідемію COVID. Ми одними з перших прийняли удар і першими приймали важливі стратегічні рішення. Ми діяли, опираючись виключно на досвід наших медиків. Трансформували, доукомплектовували та перепрофільовували лікарні” – сказав Труш.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено