БАСКЕТБОЛ. Франківські баскетболістки розпочали серію плей-оф в Києві (ФОТО, ВІДЕО)

"Київ-Баскет" переміг "Франківськ-ПНУ" у першому півфінальному матчі жіночої Суперліги.

sdfsdfsdf scaled

Початок матчу був за командою Юрія Процюка. Триочковий Альони Самохвалової, Ганни Рульової та два влучні штрафні Вероніки Космач дозволили «Франківську-ПНУ» повести на старті 8:7.

Але подальші шість хвилин стартової чверті «пантери» реалізували лише один двоочковий та три з лінії. У відповідь «Київ-Баскет закинув 7 разів з «фарби», один з дальньої і чотири штрафних. Далі підопічні Володимира Холопова лише нарощували свою перевагу.

Загалом, господарки забрали до свого активу всі чверті, вони перекидали франківок – 33 (11 триочкових) проти 15 (2 триочкових), зробили 48 підбирань проти 45, і 17 передач проти 13. Зрештою «Франківськ» значно більше помилявся, зробивши 20 втрат, тоді як суперник – 9.

У складі киянок найбільше очок здобула Уро-Нілє – 20. Кращою у складі команди з Івано-Франківська сталася Альона Самохвалова, яка здобула 14 очок. В активі лідера гостей Ганни Рульової черговий в сезоні дабл-дабл – 13 очок та 11 підбирань.

«Київ-Баскет» – «Франківськ-ПНУ» – 82:45 (21:13, 22:11, 19:8, 20:13)
«К-Б»: Уро-Нілє (20 + 6 підбирань), Мартін (14 + 8 підбирань), Філевич (9), Цюбик (8), Ольховик (7), Ляшко (7), Дубнюк (5), Гутевич (5), Швець (3).
«Фран»: Самохвалова (14 + 6 підбирань), Рульова (13 + 11 підбирань), Космач (6), Ковтун (4), Карєва (4), Самбурська (4), Білоцерківська (0), Сидорак (0), Боровець (0), Завертайло (0).

Другий матч серії, яка триває до двох перемог, відбудеться в Івано-Франківську 31 березня. Поч. о 18:00.