Івано-Франківськ
22.1
USD: 26.95
EUR: 32

На Рожнятівщині небайдужі односельчани допомогли двом дітям

До відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівщини звернулися староста та педагогічний колектив одного зі старостинських округів громади.

На Рожнятівщині двох дітей: хлопчика і дівчинку забрали із неблагополучної сім’ї. Про це повідомляють на сайті Рожнятівської селищної ради, пише ПІК.

На Рожнятівщині небайдужі односельчани допомогли двом дітям

Два роки назад багатодітна сім’я поховала матір, а батько, який провадив не найкращий спосіб життя, залишився сам виховувати 4 дітей. Вже через місяць після смерті матері соціальними службами району було прийнято рішення тимчасово влаштувати дітей в центр соціально-психологічної реабілітації в Медині (Галицького району). Діти, за період перебування в центрі, відпочили, адаптувалися, а батько привів житло в належний стан, влаштувався на роботу та дещо переглянув власний спосіб життя. Дітей було повернуто додому.

Однак, така обстановка в домі тривала недовго. Досягали повноліття дві старші доньки і цигарки, алкоголь та сумнівної репутації чоловіки стали постійними гостями в будинку родини.

“Від цього найбільше страждали молодші діти, семикласник Іванко та четвертокласниця Соломійка. Тривогу забили вчителі місцевої школи, адже були сигнали про втягнення дітей до вживання алкоголю, тютюнопаління. Батько з цим справитися не зміг, тому звернувся за допомогою до старости села…”, – йдеться у повідомленні.

Працівники відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівської селищної ради спільно з представниками  ювенальної превенції відділу превенції Калуського району здійснили виїзд в сім’ю та підтвердили факти загрози здоров’ю та безпеки дітей і прийняли рішення тимчасово забрати неповнолітніх із загрозливого середовища.

Дітей влаштовано в Івано-Франківський обласний центр підтримки дітей та сімей в місті Тлумач. З сім’єю буде проводитись відповідна робота щодо створення безпечного середовища для неповнолітніх.

Читайте також у ПІК:

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено