Івано-Франківськ
17
USD: 27.25
EUR: 33

Підлітків, які втекли з центру реабілітації, знайшли на Коломийщині

З хлопцями, яких упродовж доби розшукували працівники прикарпатської поліції, все гаразд.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит, сидит и в помещении)

Підлітків, які напередодні утекли з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, поліцейські знайшли на Коломийщині, пише ПІК з посиланням на поліцію області.

Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують, що спонукало дітей до такого вчинку.

Хлопці віком 13 та 15 років учора надвечір пішли з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей у невідомому напрямку. Як тільки про це стало відомо працівникам поліції правоохоронці відразу ж розпочали пошуки зниклих дітей.

Передусім вони перевірили місця ймовірного перебування підлітків, що є схильними до бродягування, в Івано-Франківську, зокрема вокзали. Ювенальні поліцейські припускали, що діти можуть вирушити додому, а тому заходи щодо розшуку дітей одночасно з обласним центром проводилися й на території Надвірнянського та Коломийського районів, де мешкають їх сім’ї.

“Як згодом виявилося, розшукувані діти й справді спочатку попутним транспортом добралися до Надвірної. Там заночували у закинутій будівлі, а сьогодні подалися до села на Коломийщині, звідки родом старший з них. Відтак поліцейські перехопили юних утікачів неподалік цього населеного пункту та повернули до Івано-Франківська”, – повідомляють у поліції.

Правоохоронці вдячні усім небайдужим краянам, які допомогли у пошуку зниклих дітей.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено