Івано-Франківськ
16.53
USD: 26.95
EUR: 32

Українцям нагадують: за кожний зайвий метр житла доведеться заплатити 70,8 грн

Тим, хто не заплатить протягом двох місяців, загрожують штрафи.

51 main

Українцям до 1 липня 2021-го прийдуть податки на квартири і будинки. Заплатити потрібно до 70,8 грн за кожен «зайвий» квадрат (більше 60 квадратів для квартир і 120 квадратів для будинків). Тим, хто не заплатить протягом двох місяців, загрожують штрафи, пише ПІК з посиланням на Главком.

«Згідно ст. 266 Податкового кодексу, податкове зобов’язання може бути нараховане за звітні роки в межах 1095 днів. Тобто трьох років», – Якщо затримати платіж до 30 днів – штраф 10%, від 30 днів – штраф 20%. Якщо ж українець ігнорує повідомлення і відмовляється платити, майно, на яке нараховують податок, можуть заарештувати”, – пояснили ДПС.

І ще одне пояснення Державної податкової служби:

«Якщо поштова служба не може вручити податкове повідомлення через те, що платник не має за місцем реєстрації або він відмовився прийняти повідомлення, податкове повідомлення вважається врученим із дня, який поштова служба вказала в повідомленні про вручення».

Важливо зауважити, що місцева влада має право пом’якшити норму, наприклад, брати податок з квартир площею від 70 квадратів. Однак більшість міськрад на такий крок не погоджується. Максимальна ставка податку – 1,5% від мінімалки за минулий рік за кожен квадратний метр житла, що перевищує норму.

Читайте також:

Аукціон у Снятині: продали право власності на землю

На Прикарпатті змінять розклад руху приміських потягів

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено