Івано-Франківськ
13.76
USD: 26.75
EUR: 32.35

В Івано-Франківську в лебединій сім’ї поповнення (ФОТО)

У Мартина і Мартусі, що мешкають на Німецькому озері народилися лебедята.

В Івано-Франківську в лебединій сім’ї два дні тому з’явилися маленькі лебедята. Фото лебедів у мережі оприлюднив фотограф Тарас Майстришин, пише ПІК.

В Івано-Франківську в лебединій сім'ї поповнення (ФОТО)

На зображенні може бути: птах, body of water та природа

“Сьогодні Мартин позував, охороняючи своє сімейство, де Мартуся у очереті годувала лебедят. Що не кажіть, але дійсно краса рятує світ. А лебедина вірність зашкалює… Стоїть на березі і до води нікого не підпускає…”, – йдеться у дописі пана Тараса.
На зображенні може бути: swan та природа
На зображенні може бути: swan та природа
На зображенні може бути: swan та природа
На зображенні може бути: swan та природа
На зображенні може бути: swan та природа
До слова, Німецьке озеро розташоване у мікрорайоні Пасічна. Його площа 7,5 га, посередині є прямокутний острівець, з’єднаний з берегами двома бетонними мостиками. За ним міцно закріпилась назва «Німецьке озеро» і на то є свої причини.На початку вісімдесятих СРСР активно будував нафтогазопроводи для транспорту вуглеводнів до Східної Європи. У відповідь країни соцтабору будували об’єкти соціальної інфраструктури. Наприклад, у Франківську східні німці спорудили величезний комплекс обласної лікарні (1986) крім того була споруджена будівля Першої української гімназії, кілька житлових будинків. За словами архітектора Зеновія Соколовського, у 1969 році сталася велика повінь, після якої, на лівому березі Бистриці Солотвинської утворилась величезна яма. Її наповнював потічок Черешеньки, що тік із Дем’янового лазу. Німецькі будівельники перетворили її на пожежну водойму, яку мешканці охрестили Німецьким озером.

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено