Івано-Франківськ
14.1
USD: 26.75
EUR: 32.35

На Калущині річка вийшла з берегів і затопила домівки людей (ФОТО)

Через сильні зливи річка Млинівка знову увірвалася на подвір'я та в господарства мешканців житлового масиву "Підгірки".

1 27

Про затоплення в соцмережі повідомила місцева мешканка Юлія Дзундза:

“Жителі Підгірок вже котрий рік поспіль “щиро дякують” владі! Я сама особисто цього року і минулого дзвонила в приймальню міського голови і в НС в кінці квітня і просила щоб прийняли міри ДО того як людей затопить, а не ПІСЛЯ… жодного руху в результаті! Чи можна отак залишити мікрорайони Підгірки, Хотінь, Загір’я без реакції? Чи може собі уявити влада як це коли кожен рік люди живуть в хаті по 1-2 м з водою? Чи є відповідь, де взяти гроші на постійні ремонти,на нову техніку, меблі….?”.

За словами калушанки, впродовж останніх восьми років після затоплення місто дає пожежну машину, яка відкачує воду з хати в ріку (і то не всім), потім трактор по руслу чистить і рівень води спада, пишуть “Вікна”.

“Знаю, що багато “доброзичливців” зараз мені напишуть,що якщо у нас таке лихо – то треба самим організовуватись, що люди не пускають трактор,що самі забруднюють річку…та це не так,річку чистять не від сміття, а від кущів та трав, і десятки кубів глини та каміння витягає з річки трактор лише на кількох метрах, а якщо це робити хоча б двічі на рік і по всій довжині річки (де дозволяє ситуація) — то такого не буде”,— важає підгірчанка.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtubeта  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено