Івано-Франківськ
8.1
USD: 26.2
EUR: 30.25

У Франківську повідомили, куди відправити дітей на відпочинок влітку

Літо – час оздоровлення дітей.

unnamed 26

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради опрацював схему, за якою дітки всіх закладів загальної та середньої освіти міста можуть відвідувати літні оздоровчі та освітні табори у школах і поза ними, пише ПІК.

Стартують табори після закінчення навчального року – 7 червня та триватимуть до 20 червня. Деякі – довше.

ГАРЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ ТА ЩЕ БІЛЬШЕ ЗНАНЬ

По-перше, буде два табори з гарячим харчуванням: у «Гаудеамусі» та «Краплинці сонця» при ліцеї №1.

У «Гаудеамусі» дітей 7-10 класів будуть вчити іноземної мови. Для вдосконалення навичок спілкування до навчання дітей залучать не лише вчителів-фахівців англійської мови, але й волонтерів – її носіїв. Планують залучити в такий табір близько 100 старшокласників.

У «Краплинці сонця» навчання буде у більш ігровій формі. Тут буде навчатися 300 діток молодшої вікової категорії – 1-4 класів.

3 ГОДИНИ НА ДЕНЬ УЛЮБЛЕНИХ ЗАНЯТЬ

Без додаткового гарячого харчування, але з улюбленими вчителями. При всіх закладах загальної середньої освіти будуть пришкільні профільні табори. Тут 3-4 години на день діти підсилюватимуть свої знання та навички з профільних предметів. Переважна більшість таких таборів плекатиме іноземну мову – англійська, німецька та польська. Але, наприклад, у Крихівецькому ліцеї цей час присвячуватимуть спорту.

Пришкільні мовні табори діятимуть на базі Ліцею ім. Р.Шухевича, №5, №7, №10, №13, №16, №20. А також включаться Крихівецький, Микитинецький ліцеї та Вовчинецька гімназія.  

ВЙО НА ВИЇЗД!

А кому набридне сидіти на місці – зможе долучитися до виїзних таборів. Такі організовують Ліцей імені М.Сабата і Р.Шухевича. Але це уже не безкоштовно, а за батьківські або спонсорські кошти. Ліцеїсти поїдуть у змішані виїзні тури в Татарів чи Яремче. Там окрім відпочинку вони відвідуватимуть екскурсії, творчі майстерні, тощо.

«ПЛАСТ», НАМЕТИ, ЧАЙ НА ВАТРІ…

Яке літо без поїздок з наметами? Наметові табори плануються у липні – серпні. Діти від 7 років і старше зможуть скласти групи і долучитися до «пластунів», щоб топтати мурах коло власноруч розбитих наметів. Такі походи франківський «Пласт» організовує вже 10 років, тож зі спокійним серцем дитину можна відправити у похід разом із ними. Наметові містечка планують розбивати у Богородчанській, Яремчанській зонах, а також Перегінську, Рожнятині.  

ВАКАЦІЇ НА “ЛІМНИЦІ”

Для дітей, які не дуже люблять вечірні ватри та ранкову росу на наметах, підійде відпочинок у стаціонарному таборі у “Лімниці”. Сюди на оздоровлення і відпочинок приїдуть 120 – 130 дітей.

  • 1 зміна таборовиків заїде 11 з червня до 1 липня.
  • 2 зміна: із 3 до 26 липня.
  • 3 зміна: з 6 до 26 серпня.

Складають списки на безкоштовне оздоровлення Служба у справах дітей, Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Департамент соціальної політики та Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Табір буде відкритий за путівками для дітей-пільговиків (сиріт, дітей загиблих або важкопоранених воїнів АТО, вимушених переселенців, тощо). А також для переможців змагань та конкурсів. Також на доручення міського голови Руслана Марцінківа безкоштовні путівки у Лімницю отримають 15 дітей з Волновахи і Попасної. Їх заїзд планується на останню зміну у таборі в серпні. По 15 дітей.

Також батьки можуть придбати путівки для дітей напряму у директора Приміського закладу оздоровлення і відпочинку “Лімниця” Сергія Бандури. Вартість путівки на 21 день складає 7 058,82 грн.

ЩЕ ДАЛІ ВІД ДОМУ

За спонсорські та батьківські кошти діти зможуть і відпочити за кордоном (якщо дозволить епідеміологічна ситуація). У Болгарію планують відправити дітей 2 і 3 спортивна школи. Закордонний відпочинок для своїх вихованців запланувала також 1 гімназія (Ліцей м.Сабата).

ЕКСКУРСІЯ У КИШЕНІ

Окрім того позашкільні заклади (Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Міський Центр дитячої та юнацької творчості, Міська дитяча екологічна станція, тощо) в першій половині червня проводитимуть майстер-класи та екскурсії для всіх охочих! Діти можуть прийти туди і в складі екскурсійних груп зі школи, і просто з батьками, узгодивши час екскурсії заздалегідь.

А Центрі освітніх інновацій буде проводити ще й безкоштовну літню СТЕМ-школу лідерів. Вона йтиме у червні, по 3 години.

Більш детальну інформацію про оздоровчі заходи у кожній конкретній школі можна отримати у дирекції школи.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegr

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено