Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. “Юність” з села Верхня – переможець першості Івано-Франківщини (ФОТО)

Верхнянська «Юність» немов на розминці розкатала гостей з Коршова, забивши у ворота суперника 12 голів.

75434345768696650338 499392768068138 2931942910493173136 n 800x445 1

Верхнянська «Юність» немов на розминці розкатала гостей з Коршова, забивши у ворота суперника 12 голів. Половина з них в активі Святослава Шевченка, двічі відзначились Роман Москалик і Святослава Мельник, також по голу забили Олег Павлюк і Віталій Турчанський. В середині другого тайму гравці «Сокола» розміняли нулі на «табло» провівши єдиний гол у ворота Олександра Князевича, який замінив Михайла Макогона, відзначився Юрій Досин – 12:1.

По завершенні поєдинку «Юність» нагородили за здобуте перше місце в Другій лізі обласного чемпіонату.

235465435465786510021 499392927780986548068122 690040868978697991582173 n

Продовжує штормити «Карпати» Кути. Після двох попередніх поразок від конкурентів за друге місце, карпатівці присоромились в Болехові з місцевими «Карпатами», поступившись з рахунком 5:0.

У дербі Городенківщини, яке відбулося на стадіоні «Чайка» у селі Вільхівці, команди переможця не виявили. «Колос Гроденківщини» повів у рахунку на 30-й хвилині поєдинку, завдяки голу Андрія Топчевського, але «Вербівці» не змусили довго чекати на відповідь. Ще до перерви зрівняли рахунок, а в першій десятихвилинці другого тайму Юрій Білогубка вивів гостей вперед. Матч йшов до завершенням на користь ФК «Вербівці», проте Андрій Гордей з цим результатом був не згідний, зрівнявши рахунок на останній хвилині матчу – 2:2.

ФК “Юність” (Верхня) – переможець Першості області 2020-2021 років (фото ФК “Юність”)