Івано-Франківськ
14.1
USD: 26.75
EUR: 32.35

У Франківську за хабар засудили посадовця Управління Держпраці

Окружною прокуратурою міста Івано-Франківська здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Луганського бойовика засудили до 8 років в'язниці » Слово і Діло

У судовому засіданні прокурорами доведено, що головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано-Франківській області у 2018 році отримав від суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду в сумі 20 000 грн за незазначення всіх виявлених порушень в акті інспекційного відвідування та непритягнення до відповідальності за виявлені порушення, пише ПІК з посиланням на прокуратуру області.

Вироком Івано-Франківського міського суду за результатами розгляду вказаного кримінального провадження особу визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді штрафу в межах санкції, передбаченої відповідною статтею, – 20 400 грн із позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням державного контролю за дотриманням законодавства про працю, строком на 1 рік. Також у дохід держави конфісковано грошові кошти в розмірі отриманої неправомірної вигоди.

Читайте також:

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagram , Youtube та Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено