Івано-Франківськ
13.15
USD: 26.75
EUR: 32.35

В Україні тепер вакцинують працівників органів державної влади

Таке рішення Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій ухвалив 7 травня 2021 року.

Польща організовує лотерею для просування вакцинації, можна виграти гроші і авто | Українська правда

В Україні вакцинують проти COVID-19 працівників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального і місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування згідно з рішенням віднести їх до 3-го етапу вакцинації як структури, які виконують функції держави, регіонального і місцевого управління.

“Щеплюють їх організовано, мобільними бригадами, вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech”, – йдеться у повідомленні.

Зараз в Україні вакцинують медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, соціальних працівників, священнослужителів, освітян, військовослужбовців та співробітників інших структур державної безпеки, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівників паливно-енергетичного комплексу та санаторно-курортних закладів, маломобільних громадян, а також людей віком від 65 років.

У вихідні дні в центрах масової вакцинації щеплюють усіх охочих, хто записався до листа очікування на вакцинацію через сайт чи додаток “Дія” чи контакт-центр. Пріоритет надають літнім людям.

Для імунізації використовують вакцини AstraZeneca різних виробників, CoronaVac від Sinovac Biotech та Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Читайте також:

 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено