![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 1 192339111 3945038908882735 8894903991214931592 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/192339111_3945038908882735_8894903991214931592_n-scaled.jpg)
Нагадаємо, у Чорноморську Одеської області пройшла ІХ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів рад. Участь у ній взяли збірні команди п’ятнадцяти областей України. Упродовж п’яти днів депутатів змагалися у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 2 198781493 3945038328882793 743507773867350918 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/198781493_3945038328882793_743507773867350918_n-scaled.jpg)
Зокрема, депутат обласної ради Микола Вітенко не залишив жодних шансів на перемогу своїм суперникам-шашкістам, а депутат Надвірнянської міської ради Ірина Кащенко стала третьою в шашках серед жінок. Здобуті очки забезпечили шашкістам перше командне місце.
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 3 198845215 3944104672309492 3663293251260463510 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/198845215_3944104672309492_3663293251260463510_n-scaled.jpg)
Ще одну “золоту” медаль виборов депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький в настільному тенісі серед чоловіків. Водночас депутат Верховинської селищної ради Марія Маківничук посіла сьоме місце. Спільні результати дали можливість прикарпатським тенісистам зайняти третю сходинку в турнірній таблиці.
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 4 200982337 3944105272309432 7411512934073962781 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/200982337_3944105272309432_7411512934073962781_n-scaled.jpg)
Паралельно наші футболісти в напруженій боротьбі (за результатами пенальті) вибороли «бронзу».
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 5 199297915 10227327711277947 8615756927306740983 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/199297915_10227327711277947_8615756927306740983_n-scaled.jpg)
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 6 200499504 5837915142915917 1426105717966500827 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/200499504_5837915142915917_1426105717966500827_n-scaled.jpg)
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 7 199524529 5837915029582595 3620008675251837619 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/199524529_5837915029582595_3620008675251837619_n-scaled.jpg)
“Ми – знову чемпіони Всеукраїнської спартакіади депутатів! Інтрига тривала до останньої секунди останнього ігрового матчу спартакіади. Вона вже позаду і я дякую кожному учасникові нашої згуртованою команди й кожному, хто всі ці дні вболівав та молився за нас! Дякую Всевишньому, що дарував мені ласку знову вийти на ігровий майданчик спартакіади і дяку за перемогу, даровану нашій команді! Прикарпаття – ми кращі!!!“, – написав очільник облради.
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 8 198226969 3945039372216022 325284625620613704 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/198226969_3945039372216022_325284625620613704_n-scaled.jpg)
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 9 199889782 3945037308882895 6296111561138388224 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/199889782_3945037308882895_6296111561138388224_n-scaled.jpg)
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 10 198781493 3945038328882793 743507773867350918 n 1 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/198781493_3945038328882793_743507773867350918_n-1-scaled.jpg)
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 11 198735466 3945037582216201 2076994924609143773 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/198735466_3945037582216201_2076994924609143773_n-scaled.jpg)
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 12 198562788 3945037102216249 6603256560010447497 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/198562788_3945037102216249_6603256560010447497_n-scaled.jpg)
![Змінили краватки на кросівки: прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді (ФОТО) 13 200602504 3945038488882777 301671343398600275 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/06/200602504_3945038488882777_301671343398600275_n-scaled.jpg)