Івано-Франківськ

В Україні на Зелені свята курсуватимуть додаткові потяги

На святкові дні призначено 21 додатковий поїзд і 58 додаткових рейсів.

В Україні понад 600 пасажирів готується перевезти Укрзалізниця за 2 дні та додає 64 вагони. Про це йдеться на сайті компанії, пише ПІК.

 В Україні на Зелені свята курсуватимуть додаткові потяги

“Найпопулярнішими напрямками на свята для українців традиційно є Київ — Херсон, Київ — Одеса, Київ — Бердянськ, Київ — Генічеськ, Дніпро — Одеса, Львів — Одеса, Харків — Одеса, Харків — Херсон”, – йдеться у повідомленні.

За добу 17 червня Укрзалізницею поповнено склади поїздів на 57 вагонів, що дорівнює місткості 4 пасажирських поїздів. Робота з забезпечення перевезень триває: станом на п’ятницю вже додано ще по 2 вагони на Ужгород (поїзд № 29), Херсон (поїзд № 102), по одному вагону на Одесу (поїзди № 105 і № 145) та один вагон на Попасну (№ 20) — квитки вже у продажу.

Крім того, Укрзалізниця відкриває продажі на Інтерсіті+ № 763/764 Київ — Одеса — Київ відправленням зі столиці з 3 липня. «Тарпан» № 761/762 за тим же маршрутом курсуватиме з 26 червня щоденно до кінця літа.

До слова, Укрзалізниця акцентує, що, попри послаблення карантинних обмежень по всій території країни, масковий режим у потягах залишається незмінним заради безпеки пасажирів та поїзних бригад. Усі вагони обладнані диспенсерами з антисептиками, також рекомендовано регулярно мити руки та обмежити контакт із потенційно забрудненими поверхнями. Нагадуємо, що в дорозі пасажирові будуть запропоновані додаткові сервіси від залізниці, зокрема електронна бібліотека LibrariUZ на поїздах усіх типів, а також онлайн-кінотеатр Sweet TV на рейсах Інтерсіті+.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено