Івано-Франківськ

День медика: як працюють лікарі в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі (ВІДЕО)

20 червня - професійне свято медичних працівників.

Відзначається День медика щорічно у третю неділю червня.

З нагоди Дня медика журналісти ПІК завітали до Івано-Франківського обласного перинатального центру. Адже тут народжується життя.

IMG 2065 scaled

Івано-Франківський обласний перинатальний центр славиться своїми професійними працівниками та всіма необхідними умовами для здоров’я матері та дитини.

Тут впроваджують різноманітні нові технології, впроваджують нові методики ведення пологів, зокрема партнерські пологи, пологи без обмежень: без акушерського крісла, на ліжку, в умовах наближених до домашніх.

Лікарі за допомогою сучасного обладнання виходжують малюків навіть менше одного кілограма. Спершу діти, які народжені передчасно або народжені з патологіями потрапляють у реанімаційне відділення інтенсивної терапії новонароджених. Тут вони дозрівають в умовах внутрішньоутробного середовища.

Дітки які досягають близько двох кілограмів переводяться на 2-й етап. у новостворене відділення неонатального та постінтенсивного виходжування малят. Тут є все необхідне обладнання, нові палати та бебі-спа.

Також в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі є унікальне гінекологічне відділення, де лікуються вагітні жінки та жінки гінекологічного профілю. Тут проводять найскладніші гінекологічні операції, які проводяться на Прикарпатті та і в Україні в цілому. Проводять операції сучасними методами, адже через добу-дві жінка вже може йти додому.

Як працює Івано-Франківський обласний перинатальний центр – дивіться у сюжеті ПІК:

 

 

У перинатальному центрі дбають не лише про матерів та діток, а й про самих працівників, адже про них потрібно пам’ятати не лише у святкові дні. Тому керівництво центру організовує своїм працівникам відпочинок, походи до кінотеатрів та театрів, а також символічні подарунки.

Лікар вищої категорії чи молодша медсестра – кожен з вас гідний поваги, визнання, щирого та турботливого ставлення. Адже саме медики рятують та полегшують наше життя! ПІК щиро вітає усіх причетних із Днем медичного працівника! 

Читайте також:

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено