Івано-Франківськ
4.1
USD: 27
EUR: 30.3

За дві години – 100 людей: як працює центр вакцинації в Івано-Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську триває вакцинація від COVID-19. Cтаном на вечір 26 червня тут вкололи вакцину 429 людям.

6a2f22fe66dcf2dd scaled

Франківка Мирослава Мороз розповідає, що ще не хворіла коронавірусом. Сподівається, що після вакцинації, якщо і захворіє, то перенесе хворобу легко. Її діти вже одужали. А от брата врятувати не вдалося, повідомляє ПІК із посиланням на “Суспільне”.

Діти якось так легко перенесли. А я вже не знаю як. Брат дуже тяжко переніс. Мав операцію на серці – шунтування. Може із цим пов’язано, але до трьох тижнів його не стало“, – говорить жінка.

8d5b1efd781bd5ab scaled

В Рано Сметанської також перехворіла уся сім’я. Сьогодні жінка з чоловіком прийшли вакцинуватися. На думку Рано, мова йде не лише про особисту безпеку, а й про здоров’я оточуючих. Жінка вважає, що чим більше людей вакцинується, тим швидше закінчиться карантин.

Місто таке велике, а вакцинація тільки в Пасічній. Чому на Каскаді немає, в центрі немає? Має бути більше центрів для вакцинації. У нас на Каскаді дуже багато людей хоче вакцинуватися, але ніхто не знає, де ще можна. Це дуже погано, таке халатне відношення нашого міського голови, я так вважаю“, – сказала Рано Сметанська.

8d67b9df3e5ea30c scaled

В обласному центрі вакцинації за дві години провакцинувалися приблизно 100 людей, розповідає відповідальний за установу Микола Стовбан. Черг немає, працюють три бригади медиків, які вводять препарат CoronaVac. Дві швидкі чергують на вулиці на випадок, якщо комусь стане погано. За словами Микола Стовбана, станом на вечір 26 червня на Прикарпатті вакцинували майже 66 тисяч людей.

8f3641003b174d2c scaled

У нас є три види вакцини, які роздані по районах. У нас працює приблизно 100 пунктів щеплень. Людина може не тільки сюди приїхати, в центр вакцинації, а й вакцинуватися за своїм місцем проживання через свого сімейного лікаря, уклавши з ним декларацію та піти у пункт щеплень до нього. Там є графік мобільних бригад, які приїжджають і вакцинують. Вони без проблем можуть і на місці зробити щеплення“, – зазначив Микола Стовбан.

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено