Євро-2020: Україна вириває перемогу у Швеції і виходить до чвертьфіналу!

У вівторок, 29 червня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу, в якому зустрічалися збірні Швеції та України.

194609 GettyImages 1233723498 1647x1097 0 scaled

Матч Євро-2020 відбувся у Глазго на полі стадіону «Хемпден Парк», пише ПІК.

На 28-й хвилині Зінченко відзначився у воротах Швеції. Ярмоленко віддав розкішну передачу на Олександра і наш зірковий футболіст потужно вдарив по м’ячу. Він не залишив воротарю жодного шансу – 1:0

Але під завісу першого тайму, на 43-й хвилині, шведи відігралися. Форсберг дуже потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. У Бущана не було жодних шансів дотягнутись до м’яча, адже удар був дуже сильним і змінив траєкторію після рикошету. Сумно, що м’яч пролетів між ніг Забарного – 1:1.

У другому таймі українці могли вийти вперед. Ярмоленка помітив Сидорчука, який вбігав у вільну зону та віддав на нього пас. Але Сергій влучив у штангу. Трішки сантиметрів праворуч і рахунок був би 2:1. Швеція відповіла на 66-й хвилині небезпечним ударом Кулушевскі, який класно пробив лівою ногою, але Георгій Бущан зумів відбити цей удар на кутовий.

Вже за три хвилини лідер атак суперника  Форсберг обіграв декількох наших гравців і потрапив у перекладину дуже потужним ударом. Зрештою, основний час матчу завершився нічиєю – 1:1.

На 120+1 Артем Довбик  забиває головою після навісу Зінченка. Наш форвард уникнув офсайду і  вивів Україну в чвертьфінал Євро-2020 2:1!!!

Швеція – Україна – 1:2 (1:1)

Голи: Форсберг,43 – Зінченко, 27, Довбик, 120+1

Швеція: Ульсен, Лустіг (Крафт, 83), Ліндельоф, Даніельссон, Аугустінссон (Бенгтссон, 83), К. Ульссон (Хеландер, 101), Екдаль, С. Ларссон (Классон, 97), Форсберг, Кулусевскі (Квайсон, 97), Ісак (Берг, 97)
Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Сидорчук (Безус, 117), Степаненко (Макаренко, 94), Зінченко, Шапаренко (Малиновський, 61), Ярмоленко (Довбик, 106), Яремчук (Бесєдін, 91, Циганков, 101)

Попередження: Кулусевскі, Форсберг – Ярмоленко. Видалення: Даніельссон, 99