Обласний футбол. Чемпіонат Рогатинщини. Результати 20-го туру

За два тури до завершення чемпіонату Рогатинщини з футболу команди Залужжя та Бабухова достроково покинули найсильніший дивізіон.

20656789900093855 5642987702438787 6959061926692917468 n 800x445 1

Залужжя 18 липня повинно було їхати грати в Долиняни, однак назбирати повноцінного складу не змогли. Бабухів грав вдома проти Добринова і зазнав поразки 2:4. Отож, ці команди тепер наступного сезону будуть грати в нижчій лізі, повідомляє ПІК із посиланням на “Футбол Рогатинщини”.

Лідер чемпіонату Лучинці вдома грали проти Черча й здобули впевнену звитягу 3:0. А от інший претендент на перше місце Липівка несподівано в рідних стінах поступилася Верхній Липиці 2:3″, хоча й відкрила рахунок на 8 хвилині. Тепер відрив між командами становить 6 очок, що майже гарантує чемпіонство лучинецькій дружині (хоча ще теоретично можливий варіант із “золотим матчем”).

Путятинці в неділю приймали Пуків й мали перевагу протягом всієї гри, однак двічі пропустили на контратаках у другому таймі і програли 0:2. Також домашньої поразки зазнали Загір’я-Княгиничі (0:4 від Підвиння).

Чемпіонат Рогатинщини. 20-й тур. 18 липня 2021 р.

Липівка – Верхня Липиця – 2:3
Долиняни – Залужжя – 3:0 (тв:тп, неявка)
Лучинці – Черче – 3:0
Путятинці – Пуків – 0:2
Бабухів – “Ураган” Добринів – 2:4 (в Лучинцях)
“Буревісник” Загір’я-Княгиничі – Підвиння – 0:4 (в Рогатині)