ФУТБОЛ. Долинський “Нафтовик” переміг болехівські “Карпати”

Розпочався Кубок асоціації Калуського району, в якому приймають участь команди-учасниці обласних змагань від об’єднаного Калуського району.

18734567543356065824 4564832636878438 7155833639720008940 n 800x445 1

Перший матч відбувся в Долині між місцевим «Нафтовиком» і болехівськими «Карпатами». Саме гості першими відкрили рахунок в матчі, відзначився Іван Матуляк. Проте, на перерву команди пішли за переваги «нафтовиків». Спочатку Роман Дяків відквитав один гол, а під завісу першого тайму Володимир Радульський вивів господарів вперед (2:1).

По перерві Сергій Халацький зняв питання щодо переможця поєдинку, забивши на старті і в середині другої 45-хвилинки. А до розгромного рахунок довів новачок долинської команди Роман Івахнюк* (5:1), повідомляє ПІК із посиланням на “Футбол Прикарпаття”.

«Карпатам» в цьому поєдинку відведена роль відкриття і закриття гольовій феєрії. Так за 3 хвилини до завершення поєдинку Олег Петрушка встановив фінальний результат. 5:2 – підопічні Михайла Басараба впевнено перемагають.

Наступний матч відбудеться 29 липня (четвер) в рамках 1-го туру в група «2» між «Благо-Юність» і ФК «Калуш» на стадіоні «Благо-Арена» в с. Іванкова.

Кубок Калуської районної асоціації футболу, Група 1, 1 тур
«Нафтовик» (Долина) – «Карпати» (Болехів) – 5:2 (2:1)
Голи:
Дяків (25), Радульський (44), Халацький (49, 62), Івахнюк (79) – Матуляк (7), Петрушка (87)
25 липня 2021 року, м. Долина, стадіон «Нафтовик».

* Роман Івахнюк (04.11.1993) – у минулому сезоні виступав у чемпіонаті Долинського району за команду «Фаворит» (Солуків). В 17 зіграних матчах забив 8 голів (2 з пенальті).