Івано-Франківськ
12.09
USD: 26.5
EUR: 30.95

В Україні дозволили робити COVID-щеплення дітям від 12 років

Були враховані наукові дослідження, рекомендації ВООЗ та відповідні зміни до інструкції вакцини.

95ef4cd belchonockdepositphotos

В Україні дозволено використовувати препарат Comirnaty від Pfizer-BioNTech для вакцинації від COVID-19 дітей віком від 12 років.

Рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики щодо можливості вакцинації дітей були затверджені Міністерством охорони здоров’я України, повідомляють у відомстві, пише ПІК.

А також, коли дитині необхідно потрапити в країну, де для перетину кордону необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Мова йде про такі випадки:

  • якщо родина виїжджає за кордон;
  • дитина виїжджає на навчання;
  • дитина є учасником міжнародних спортивних змагань або інших заходів.

Також дозволено робити вакцинацію дитині, яка приїхала з іншої країни, де отримала першу дозу вакцини Comirnaty/Pfizer та має документи на підтвердження цього.

Для отримання щеплення батьки дітей 12-15 років або самі діти віком 16-17 років звертаються до педіатра або сімейного лікаря дитини.

Нагадаємо, керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка повідомив, що в Україні під час п’ятої хвилі вакцинації дозволять щепити проти коронавірусу деяких дітей при виїзді за кордон, за умови, якщо вони матимуть відповідні рекомендації лікарів.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено