Івано-Франківськ
8.1
USD: 26.4
EUR: 30.85

На Прикарпатті через суд зобов’язують владу зберегти екзотичний палац, вартістю 80 млн. грн

Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА зобов'язали виготовити науково-проектну документацію щодо реставрації пам`ятки національного значення на Рогатинщині.

1280px pryozerne

На Прикарпатті прокуратура через суд зобов’язує посадовців зберегти пам`ятку національного значення «Садиба та парк», повідоимляє обласна прокуратура, пише ПІК.

“Йдеться про палацову споруду в еклектичному стилі кінця ХІХ століття, яка належала графському роду Реїв – нащадкам древнього роду Потоцьких. Як з’ясувала прокуратура, архітектурна пам’ятка вартістю понад 80 млн грн наразі перебуває під загрозою руйнування й занепадає через неналежне утримання та збереження, а уповноважений орган охорони культурної спадщини не вживає заходів для захисту цього об’єкта культурної спадщини”, – зазначають у повідомленні.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Івано-Франківської обласної прокуратури про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання вчинити певні дії для захисту об’єкта культурної спадщини – пам`ятки національного значення «Садиба та парк», що в селі Приозерне.

Прокуратура в судовому порядку зобов’язала управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної  державної  адміністрації виготовити науково-проектну документацію щодо реставрації зазначеної пам`ятки національного значення і звернутися  до  Міністерства  культури  та інформаційної  політики  України  за  отриманням дозволу на її проведення, а також виконати функцію замовника стосовно проведення робіт по реставрації.

Читайте також:

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено