П’ята нічия поспіль: України не змогла переграти Францію (ВІДЕО)

У суботу, 4 вересня, відбувся відбірковий поєдинок на чемпіонат світу 2022 року, в якому зустрілися національні збірні України та Франції.

204015 GettyImages 1235054845 2947x1965 0 scaled

Матч пройшов в Києві на полі переповненого НСК «Олімпійський».

Перший тайм поєдинку проходив за досить рівної гри. Французи створили лише два небезпечних моменти за перші 45 хвилин гри. Спочатку Поль Погба пробивав після кутового, але з його ударом впорався Андрій Пятов, а потім Антуан Грізманн метрів із 20 запустив м’яч поруч зі стійкою.

Наша збірна зіграла куди гостріше. На 35-й хвилині рахунок мав відкривати Ілля Забарний, але його добивання метрів з п’яти після удару Андрія Ярмоленка і сейва Уго Льоріса прийшлося над поперечиною.

А наприкінці першого тайму Микола Шапаренко завдав фантастичний удар з-за меж штрафного майданчика. Прямісінько у дев’ятку – 1:0. Сталося це на 44-й хвилині.

Але вже в дебюті другого тайму гості відігралися. Адрієн Рабьо виграв повітря після навісу із правого флангу і зробив скидку на Антоні Марсьяля, який ударом з лінії воротарського майданчика прошив Пятова.1:1.

На 67-й хвилині французи цілком могли забити і другий м’яч, але, на щастя, Курт Зума, пробиваючи головою після навісу з правого флангу, послав м’яч над поперечиною.

Ще один чудовий момент у “триколірних” не використав Мусса Діабі. Він після класного пасу Каріма Бензема метрів з шести пробив у стійку воріт Пятова.

ФУТБОЛ. Відбір на чемпіонат світу-2022. Група «D».
Збірна Україна – Збірна Франції – 1:1 (1:0).
Голи: Шапаренко, 44 – Марсьяль, 50.
Україна: П’ятов, Тимчик, Матвієнко, Крівцов, Забарний, Миколенко, Степаненко, Шапаренко, Циганков, Ярмоленко, Яремчук. Запасні:  Бойко, Різник, Соболь, Сирота, Качараба, Корнієнко, Макаренко, Зубков, Малиновський, Сидорчук, Караваєв, Сікан.
Франція: Льоріс, Дюбуа, Зума, Кімпембе, Дінь, Чуамені, Погба, Рабьо, Коман, Грізманн, Марсьяль. Запасні: Манданда, Майнан, Тео Ернандес, Ленгле, Варан, Мукієле, Діабі, Гендузі, Верету, Бензема.

У іншому матчі нашої групи “D” Фінляндія вдома мінімально переграла Казахстан – 1:0.