Івано-Франківськ
8.1
USD: 41926.884
EUR: 0

50 років потому: у Франківський медуніверситет повернулися випускники 1971-го (ФОТО)

Близько 35 колишніх однокурсників зібралися в рідній Alma Mater, щоб зустріти колег, згадати студентські роки і просто поспілкуватися.

20210913 1971 02 scaled

Подію організував і провів доцент Дмитро Александрук, єдиний зі свого випуску, хто продовжив викладацьку і наукову роботу в університеті і 23 роки був деканом медичного факультету, пише ПІК з посиланням на сайт вишу.

«Нас на курсі було 267 студентів. Звичайно, хотілося побачити більше людей, але багатьох вже немає в живих, багато людей хворіють. Маємо тут сьогодні однокурсників з Рівненської, Житомирської областей. Дуже тішить, що все-таки є люди, які вважають за потрібне приїхати на цю зустріч, поринути в ті часи, які були 50 років тому. Щиро дякую усім, хто приїхав сьогодні!» — говорить Дмитро Александрук.

20210913 1971 03 scaled

Долі випускників склалися по-різному. Іванофранківка Марія Грицяк після закінчення медичного інституту за направленням три роки працювала на Житомирщині. Після того працювала дільничним терапевтом в Стрию Львівської області, на цій посаді працювала до пенсії.

«На мій погляд, для медика найважливіше любити людей. Якщо любиш людей, працювати буде легко, усе буде вдаватися», – переконана пані Марія.

Цікаво, що в медичному інституті жінка знайшла і свою долю.

«Ми одружилися після другого курсу. На четвертому курсі народився син. Тоді в інституті було мало сімей, а якщо й одружувалися, то переважно на старших курсах», – розповідає Марія Грицяк.

20210913 1971 05 scaled

Олена Солодовник нині живе в Долині. Після інституту поїхала в далекий сибірський Челябінськ на залізницю, де працювала лікарем-онкологом. Через п’ять років вона повернулася на Прикарпаття, працювала онкологом, акушер-гінекологом. Загальний стаж — 47 років. На пенсію вийшла лише рік тому.

«Я завжди любила і пам’ятала свій університет і з задоволенням сьогодні приїхала на цю зустріч. Спогадів з навчання багато. Студентські роки були найкращими. Дуже рада побачити всіх, хто приїхав, а особливо тішить, що навіть після стількох років ми всі один одного впізнаємо», — говорить пані Олена.

Учасники зустрічі відвідали оновлений морфологічний корпус університету та анатомічний музей, пофотографувалися на пам’ять та, звісно, насолодилися теплим спілкуванням і спогадами про свої роки в стінах рідного вишу.

20210913 1971 14 scaled

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено