Івано-Франківськ
-1.9
USD: 27.2
EUR: 30.5

На Верховинщині недостаньо коштів на опалення

Не вистачає грошей на опалення у чотирьох школах та дитсадку.

У Верховинській територіальній громаді на Івано-Франківщині до кінця року не вистачить грошей, щоб забезпечити навчальний процес у чотирьох школах та одному дитсадку. Про це під час наради у голови облдержадміністрації повідомив селищний голова Василь Мицканюк, повідомляє Суспільне, пише ПІК.

За його словами, заборгованість виникла через те, що раніше п’ять закладів освіти перейшли на електричне опалення.

“Нам не вистачає 3 млн грн, щоб забезпечити навчальний процес. Заборгованість виникла через те, що постачальник, який обслуговував заклади, набагато дорожче продавав електроенергію. Тому не знаємо, як будемо зимувати до нового року, бо є така проблема”, – каже Василь Мицканюк.

За його словами, на електричне опалення перейшли чотири школи та один садок. Решта навчальних закладів опалюватимуться дровами.

“Ми завезли дрова і всі школи готові до опалювального сезону. В нас проблема саме з тими п’ятьма. Нам не вистачає грошей – 3 млн грн по освіті і 849 — по медицині. Збільшилися розцінки і не вистачає запланованих грошей”, – сказав голова громади.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук сказала, щоб громада підготувала документи по кожному закладу, і тоді вирішуватимуть цю проблему.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено