ФУТЗАЛ. “Ураган” розгромив “Енергію” і вийшов в лідери Екстра-ліги (ВІДЕО)

"Дракони" перемогли у Львові та вийшли на перше місце турнірної таблиці чемпіонату України.

242252168 4437177882992193 202006534319817863 n

Чергова серія “енергетичного” дербі відбулась на “Боско-Арені” у Львові. В дебюті матчу суперники обмінялись гострими нагодами – голкіпери обох команд продемонстрували майстерність після ударів Миколи Грицини та Когута.

Далі ініціатива перейшла до ніг гостей, які раз за разом створювали небезпеку біля воріт львів’ян. Швед двічі з вигідних позицій пробив повз, удар Кордоби потягнув Морикишка, а Фаренюк потужним пострілом струсонув поперечку. Все ж на 14-ій хвилині “дракони” вийшли вперед. Кордоба на замасі прибрав захисника і невідпорно пробив у нижній кут – 0:1.

До честі господарів, команда Валерія Легчанова помчала відіграватись – Пелех, Когут і Кузь опинялись на вістрі атаки, та тричі від неприємностей гостей рятував Колток. За мінімальної переваги “Урагану” суперники пішли відпочивати.

Друга половина зустрічі розпочалась з випадів “Енергії”. І знову на перший план вийшла воротарська майстерність капітана “драконів” після пострілів Пелеха зі штрафного та Цілика ледь не з центру майданчика. Відповідь гостей виявилась результативною. Абакшин головою замкнув подачу після розіграшу кутового – 0:2. Для Даниїла цей гол став першим у новому сезоні Parimatch Екстра-ліги.

Далі на паркеті Боско-Арени гра проходила на зустрічних курсах. А найбільш гострими були нагоди у “енергетиків” Легендзевича та Пелеха, який влучив у стійку, тоді як у “драконів” Миколи Грицина та Шведа.

На 33-ій хвилині гості забили втретє. Радевич, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, елегантно перекинув останнього – 0:3. Майже одразу Валерій Легчанов перейшов на гру з п’ятим польовим. Дивідентів це господарям не принесло, а Швед на завершальній хвилині матчу ударом у порожні ворота встановив переможні 0:4 на користь “драконів”.

“Енергія” Львів – “Ураган” – 0:4 (0:1)
Голи:
 Кордоба (14), Абакшин (26), Радевич (33), Швед (40)
“Енергія”: Морикишка – Кузь (к), Когут, Цілик, Пелех – Буньо, Легендзевич, Ковальчук, Гасюк, Ременець, Квасній, Марциняк, Теряєв – Войтович (в).
“Ураган”: Колток (к) (Гуйван, 40) – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Коваль, Шеремета, Абакшин, Онуфрак, Масевич, Швед – Левандівський (в).
Попередження: Квасній (27) – Кордоба (23).

Далі у Parimatch Екстра-лізі наступає двотижнева пауза, а свій наступний поєдинок “Ураган” проведе у п’ятницю, 1-го жовтня, коли вдома прийматиме “ДЕ Трейдинг” з Миколаївки. Початок гри о 16:00.