Футбол: “Шахтар” виграв Суперкубок України

Поєдинок пройшов у середу 22 вересня на НСК "Олімпійський" у Києві.

Футбол: "Шахтар" виграв Суперкубок України

Футбол: “Шахтар” з рахунком 3:0 розгромив київське “Динамо”. На 30-й хвилині  першого тайму після навісу від Додо Марлос скинув на Траоре, який пробив головою, і м’яч від штанги залітає у ворота “Динамо” – 1:0. Про це пише ПІК з посиланням на Українську правду.

На 46-й хвилині другого тайму після удару Тараса Степаненка м’яч зрикошетив від Іллі Забарного і полетів у штангу. На 54-й хвилині “Шахтар” забиває другий м`яч. Ісмаїлі пробіг флангом і прострілив на Траоре, який спокійно забиває у порожні ворота – 2:0. У киян у відповідь був удар Де Пени з метрів 12-ти, з яким справився П’ятов.

На 61-й хвилині контратака “Шахтаря” завершується третім голом у ворота “Динамо”. Алан Патрік з лінії штрафного майданчика пробив у верхній кут воріт Бойка – 3:0.

У “Динамо” після третього пропущеного м`яча практично не було моментів біля воріт “Шахтаря”. Був заблокований удар Буяльського, удари Циганкова і Дениса Гармаша були повз ворота.

Двоє прикарпатських спортсменів стали призерами чемпіонату України

Вперше в історії: Людмила Лузан зібрала цілий комплект нагород чемпіонату світу (ФОТО)